Menu Content/Inhalt
© 2019 EduVis

Regulamin strony internetowej

34-205 Stryszawa, Stryszawa 735B
tel. 784 088 873
e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Regulamin strony internetowej www.gron.edu.pl

Załacznik nr 1. Szczegółowy proces rezerwacji.

 Procedura rezerwacji „krok po kroku”

1. Prosimy kliknąć w wybraną opcję rezerwuj pokój lub rezerwuj salę.

2. Po przez kliknięcie dodaj wybrać pokój lub salę.

3. Za pomocą kalendarza należy określić datę przyjazdu, a następnie:
• w przypadku rezerwacji pokoi: liczbę dni pobytu i liczbę rezerwowanych pokoi,
• w przypadku rezerwacji sal: godziny wynajmu sali.

4. Kliknięcie rezerwuj pokój lub rezerwuj salę umożliwia w ramach dokonywanej rezerwacji wybranie kolejnych pozycji. Jeśli chcą Państwo zakończyć proces rezerwacji, należy kliknąć dokonaj rezerwacji.

5. Wybranie odpowiedniego podmiotu firma lub osoba prywatna umożliwia przejście do kolejnego finalnego etapu rezerwacji, jakim jest wypełnienie formularza z danymi rezerwującego. Po upewnieniu się, że wszystkie dane są prawidłowe, proszę kliknąć rezerwuj.

6. Po zakończeniu powyższego procesu system poinformuje Państwa, jaką kwotę zadatku należy wpłacić na nasze konto, aby potwierdzić rezerwację ostatecznie. Rezerwację uznajemy za potwierdzoną po zaksięgowaniu wpływu zadatku na naszym koncie bankowym.

7. Dane dotyczące rezerwacji zostaną wysłane na Państwa skrzynkę mailową – o ile adres e-mail został wpisany w formularzu. W razie nieotrzymania potwierdzenia w ciągu 24 h, prosimy o kontakt telefoniczny.

8. Zmiana lub anulowanie rezerwacji możliwe są jedynie poprzez kontakt telefoniczny najpóźniej 24 h przed planowanym przyjazdem. Zachęcamy do rejestracji i zalogowania się w systemie. Ułatwi to Państwu dokonywanie kolejnych rezerwacji w przyszłości, gdyż udostępnione dane będą automatycznie uzupełniane.