Menu Content/Inhalt
© 2019 EduVis

Regulamin strony internetowej

34-205 Stryszawa, Stryszawa 735B
tel. 784 088 873
e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

O ośrodku

O ośrodkuObiekt zlokalizowany jest w Stryszawie, rozległej i malowniczej wsi położonej nad rzeką Stryszawką w Beskidzie Żywieckim. Ośrodek znajduje się w odległości 10 km od Suchej Beskidzkiej i Zawoi, 30 km od Wadowic i Żywca, 50 km od Oświęcimia, 65 km od Krakowa i 100 km od Katowic.

Miejsce to szczególnie polecamy amatorom spacerów górskich, świeżego powietrza i pięknych krajobrazów. W najbliższej okolicy wyznaczonych zostało wiele szlaków turystycznych, ścieżek dydaktycznych i górskich tras rowerowych. W niewielkiej odległości usytuowane są znane beskidzkie szczyty: Jałowiec, Leskowiec i Groń Jana Pawła II oraz królową Beskidów - Babią Górę. Na miłośników przyrody czekają tutaj: górska rzeka, piękne lasy - jesienią pełne grzybów, a zimą dla wielbicieli nart polecamy liczne wyciągi znajdujące się w nieodległej Zawoi. W najbliższej okolicy nie brakuje cennych zabytków. Wśród nich jest kościół w Lachowicach - jeden z najcenniejszych drewnianych kościołów w Polsce - pretendent do wpisania na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO.

Obiekt to zarówno doskonałe miejsce do letniego i zimowego wypoczynku w górach, jak i do organizacji otwartych i zamkniętych szkoleń wyjazdowych, imprez okolicznościowych oraz zamkniętych imprez integracyjnych.

W zależności od konfiguracji pokoi Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny „GROŃ” posiada 39 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3-, 4- i 6- osobowych z łazienkami oraz 12 miejsc noclegowych w wieloosobowych pokojach w części schroniskowej z łazienkami na korytarzu. 

Sale w obiekcie można adaptować wg. Państwa wymagań zarówno na szkoleniowe, jak i gastronomiczno-rozrywkowe.

Na parterze kompleksu znajduje się sala bilardowa wyposażona w bar, TV-SAT i nagłośnienie.